17115 Gábina

17115 Gábina

Dne 07.07.2021 fena nalezena v ul. Únorová 1011 v Plzni.

Gábinka je krásná vykastrovaná fenka, která  je zpočátku velice nedůvěřivá. Vhodná pro člověka, který bude důsledný a zjedná si u feny respekt. Zájemci, kteří by si chtěli Gábinu osvojit, budou muset chodit na návštěvy a vycházky, aby si fenka zvykla. Určitě pro zkušeného pejskaře, který si ji získá, bude s ní nadále pracovat, cvičit a rozvíjet její schopnosti.  Vhodná k rodinnému domku se zahradou, nutností je kotec a zateplená bouda. Naučila by se žít i v bytě, ale je to „bordelářka“…. Ráda chodí na procházky do lesa. Má ráda volnost a  ve výběhu si to užívá. Na vodítku tahá, a občas si dělá co chce…

26.12.2022 Gabča tu pomalu bude druhým rokem. Za tu dobu se hodně naučila, ráda chodí do lesa, poslušnost zvládá na jedničku ( když chce .-))). Je trošičku paličatá, ale lidi začíná mít ráda. Na cizí stále naježená, ale pro zájemce, kteří by si jí chtěli osvojit, bude zapotřebí více vycházek….

16.02.2023 – Gábina je pěkné éro, každou tetu dokáže rozesmát a tety jí milují. Moc ráda si hraje a dělá blbinky. V útulku se hodně srovnala a na výcvik se těší. Gábinka začala být pohodová a hodná fenka s krásně modrou srstí a ještě krásnějšíma očima. Je to takové naše třeštiprdlo, které vás rozesměje… Pro tety je lásečka.