„Arnošt von Babylon“ hledá nový domov

Arnošt darujeme 31.1. – kopie

„Arnošt von Babylon“ hledá nový domov

31. 1.

TENTO PES NENÍ V ÚTULKU! Kontakt pro případného zájemce je 773 822 744.

V Hradci (u Stoda) se našel zhruba 7 letý pejsek, který svého pána nejspíš omrzel. Informace o jeho nálezu jsme rozeslali na všechny okolní obecní úřady, na facebooku jeho nález sdílelo více než 450 lidí a neozval se nikdo, kdo by pejska hledal.

Pejsek je klidný, rozumný a pohodový, bez problémů zvládá chůzi na vodítku, cestování autem, společnost ostatních psů i prohlídku u paní veterinářky. Zkrátka pan pes, co si zaslouží vznešené jméno, proto dostal jméno Arnošt von Babylon.  Arnošt hledá svůj nový domov, kde ocení jeho radostné vítání. Nehodí se jako hlídač, protože štěkat umí jen na vrabčáky. Každého kolemjdoucího vítá vrtěním ocasu a za kousek rohlíku udělá, co vám na očích uvidí. Je zvyklý venku v boudě. Rád by dělal společnost jak rodině s dětmi, tak staršímu člověku, co hledá parťáka na procházky.

Při veterinární prohlídce mu paní doktorka zjistila nemocné srdíčko, takže bude muset brát léky. Do nové rodiny půjde naočkovaný a odčervený.

Pokud se najde někdo, kdo hledá opravdovou psí lásku a chtěl by dát Arnoštovi domov, prosím, kontaktujte nás na tel. 773 822 744 nebo se přijeďte s Arnoštem seznámit na OÚ v Hradci.

Arnošt darujeme 31.1.