Noví majitelé píší

Do téhle sekce prostě nestíhám psát…
Dostáváme desítky dopisů psích i kočičích, alespoň část jich používáme v našich Zpravodajích. Ale když se takhle završí osud jednoho ze šesti koťat, která kdosi odložil za útulkem v kbelíku od barvy, musím se tady o radost podělit:
Všem pracovníkům útulku a členům LOZ přejeme pohodový rok 2016.  Přejeme Vám všem, aby jste v tom následujícím roce přijímali co nejméně opuštěných pejsků a kočiček a zároveň aby co nejvíc Vašich svěřenců našlo svůj nový, kvalitní domov. My jsme Vaší zásluhou prožili jedny z nejhezčích Vánočních svátků za poslední roky. Zásluhou Vaší a především díky našemu novému členovi domácnosti, kocourkovi Žužlovi, dnes již Bertíkovi, kterého jsme z Všeho útulku dostali do opatrování 12. prosince  2015.  Bertík je nesmírně inteligentní, společenský a krásný a od prvních okamžiků nám ukázal, že právě u nás je to pravé DOMA.P.S. Na závěr si dovolím uvést odkaz na krátké video z Bertíkem. Bertíkův pokojík je sice poněkud bordelózní, ale je v něm spokojený. Pokud by video mněla možnost vidět i paní, která nám Žužlu – Bertíka dne 12.12.2015 vydávala, velmi by nás to potěšilo. (Na video stačí kliknout.)

  https://www.zonerama.com/mypersonalphoto/Photo/1118022/41340236

Milí dobří lidé!

Přeji vám pohodové dny po zbytek roku a celý rok nadcházející, ať vás provází radost, zdraví a štěstí přinese nové bezva páníky pro vaše svěřence. Děkuji za cit a péči, kterou zvířatům všichni v útulku věnujete.
Zdraví Eva Ch. a pes Ares
pes ares