Stalo se

Vánoce 2016 v útulku

Už je po léta zvykem, že plzeňané nazapomínají  na opuštěné psy a kočky, kteří žijí v útulku. Letošní Vánoce byly nad naše očekávání. Na Vánoční svátky i kolem nich byl útulek nepřetržitě plný návštěvníků, kteří nepřicházeli s prázdnem. Pár obrázků snad napoví víc.

A-BetlémA-Stromek

Jen souhrnem: Začalo to velkým předvánočním darem – 3 800 kg granulí od Mars Czech s.r.o. Pokračovalo neskutečným množstvím konzerv, piškotů a pamlsků, granulí – celkové množství přes 5 tun. Nechybělo ani obrovské množství dek, zvířecích hraček a různých dalších potřeb pro psy a kočky.

Dar PedigreeDárci (1)B-Policie ČR-BoryDárci (2)Dary (3)Dary (4)hračky gumácihračky plyšáci

Moc milé byly i návštěvy bývalých “útulkáčů”a přejeme si, aby se takové domovy podařilo najít všem, kteří jsou zatím u nás. Obrázků sem přidáváme jen několik, protože by web víc nepobral.

Psí návštěvy (2)Psí návštěvy (3)Psí návštěvy (4)Psí návštěvy (1)Psí návštěvy (5)

Dnes 30.12. jsme dostali výtěžek z Vánočních koncertů pro pejsky v plzeňském A.C.W. SALOONU. Poděkování patří hlavně kapelám Black & White, Straw Hat, Flaxa, Lignit, Hop & Šavani, Alternativa a Čáry Máry, Old Band, Štědrovečerní MHS a SEMTEX, které vystupovali zdarma a výtěžek ze vtupného věnovaly psům. Jedna z bankovek nás moc potěšíla nejen svou finanční hodnotou.

Ze SALOONU (2)Ze SALOONU (3)Ze SALOONU (1)

 Tak všem veliké díky!!!

PF17 oranžová

Přišla k nám návštěva a všem udělala nesmírnou radost:

Když se ve vratech objevil pes BOB se svou novou rodinou, seběhli se všichni, kteří měli alespoň chvilku. BOB totiž prožil v útulku celkem 747 dní (!) a byl to rozený smolař. Přivezen byl na konci roku 2010 a první zájemci si ho osvojili po dvou letech pobytu na konci roku 2012 – NA JEDINÝ DEN. Nedali totiž na rady z útulku a BOBA bez předchozího seznamování vypustili ke svému psovi. Samozřejmě, že se porvali (BOB vyhrál), a tak jel druhý den zpět.

Ti praví zájemci si BOBA odvedli za další víc než dva roky. Ovšem teď to je ono!!! Nemohou si ho vynachválit a BOB se pravého domova dočkal.

2015-05-01 15.01.55 – kopie2015-05-01 15.03.37 – kopie

 

 

 

)