17268 Goldie

17268 Goldie

Dne 03.02.2022 fenka nalezena v Plzni, Borská ulice.

26.02.2022 – Středoasijský pastevecký pes. Goldie je mladá cca 1,5 letá obří krasavice, vážící 37 kg. Z počátku je velice ostražitá, štěkající a jen tak k sobě nikoho nepustí. V útulku nám trvalo 2 dny, než jsme jí mohli vzít na procházku. Po pár dnech se s námi velice skamarádila. Velice si hlídá svůj prostor, ať je venku nebo v kotci. Na vodítku netahá a pěkně jde u nohy. Náhubek si nechá nasadit, ale moc se jí to nelíbí. Poslušnost jako sedni, zůstaň nebo čekej zvládá dobře. Ostatní psy řeší a je jedno zda je to velký nebo malý pes. Raději má  ženy, ke kterým má větší důvěru.

Určitě by bylo vhodné načíst si informace o tomto plemenu. Středoasijští pastevečtí psi, jsou velcí, silní, odvážní  a nedůvěřiví vůči cizím. Nezbytná je důsledná a trpělivá výchova, ale přistupovat  laskavě a klidně.

Goldie bude vhodná  k domečku s velkou zahradou… a kdyby jste měli stádečko oveček, určitě by byla šťastná…

18.04.2022 K dnešnímu dni Golgie udělala veliké pokroky a je to miláček celého útulku. Je to ohromný mazel a nejraději běhá ve výběhu. Pokud jí chcete vzít ven, nejprve musíte Goldinku podrbat na zádíčkách a pak na bříšku. Moc ráda si hraje s míčkem a vyhledává společnost lidí. Je připravená  odejít do nové rodiny, která jí poskytne krásný a trvalý domov plný lásky.  Informace na tel.: 724 317 314